U heeft geen artikelen in uw winkelwagen
O2 Sensor/ Lambdasone Rongmao GY6 50cc/Euro 5 EFI /RSO
Artikelcode | TY50QT-K-MIMI-011-002 |
Informatie
O2 Sensor/ Lambdasone Rongmao GY6 50cc/Euro 5 EFI /RSO
Een lambdasonde is een sensor die zich bevindt net na de bocht van de scooter uitlaat dit is vanaf 2018 toegepast in de Euro4 scooters, in 2021 zijn de Euro5 scooters gekomen welke nog stengere milieu eisen hebben.
De sonde meet het aandeel zuurstof in het uitlaatgas en geeft dit door aan de ECU. De lambdawaarde is een indicator voor de effectiviteit van de verbranding. Afhankelijk van de lambdawaarde wordt door de ECU de verhouding van brandstof en lucht aangepast door de inspuittijd van de injector te veranderen, zodat er een optimale verbranding onstaat.
Wanneer de lambdasonde niet goed werkt, loopt de scooter niet lekker en geeft deze storing, vaak gaat dan het motormanagement lampje branden op de kilometerteller.
Niet gevonden wat je zocht?
Laat ons helpen!
Laat ons helpen!
Reviews
average of 0 review(s)
Geen reviews gevonden...